Jak pozyskiwać więcej klientów na Instagramie poświęcając mniej czasu?

Odbierz bezpłatnie nagranie webinaru + wiele przydatnych treści i zacznij pozyskiwać więcej klientów za pomocą Instagrama

Kampania sprzedażowa - masterclass - grafika

Znasz to?

Jeśli w 2023 roku chcesz pozyskiwać nawet 3 razy więcej klientów ale poświęcając 3 razy mniej czasu na Instagram, to ten webinar jest dla Ciebie. Z webinaru dowiesz się:

A także mailowo, prześlę Ci wiele przydatnych informacji, które odrazu będziesz mogła wykorzystać do rozwoju swojego profilu na Instagramie.

Joanna Fabisiak Create Media Zyskowny Instagram

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Fabisiak i uczę, jak wykorzystać Instagram do rozwoju swojej marki osobistej oraz biznesu. Pomagam pozyskiwać klientów za pomocą Instagrama.

Przez ostatnie 3 lata pomogłam setkom przedsiębiorczyń w rozwoju ich biznesów za pomocą Instagrama. Przeprowadziłam ponad 350 live’ów, webinarów, szkoleń i indywidualnych konsultacji z tematyki Instagrama oraz Canvy. W ostatnim roku w moich szkoleniach, kursach, masterclassach i programie mentoringowym wzięło udział kilkaset osób. W 11 miesięcy od otwarcia firmy wygenerowałam przychód +180 000 zł pozyskując klientów w większości przez Instagram.  A zanim otworzyłam swoją działalność gospodarczą, 2 lata pracowałam w agencji marketingowej na stanowisku graphic designer & content manager 🙂

Jak pozyskiwać więcej klientów na Instagramie poświęcając mniej czasu?

Nie czekaj, skorzystaj już dziś. Zapisz się i odbierz link do nagrania webinaru.