MOŻESZ DOŁĄCZYĆ JESZCZE PRZEZ:

Days
Hours
Minutes

Zbuduj
Zyskowny Biznes Online

Podczas 7 tygodniowego programu mentoringowego poznasz działania, po których wdrożeniu Twój Biznes Online będzie Zyskowny, a jego prowadzenie przestanie być uciążliwe. Konkrety, bez lania wody.

Joanna Fabisiak Create Media Zyskowny Instagram

II edycja ZBO ruszy w połowie 2024 roku, zapisz się na listę zainteresowanych, aby nie przegapić zapisów i dołączyć w najniższej cenie

Rozwiąż szybki test

Wiesz, że aby rozwijać swój biznes potrzebujesz odpowiedniej strategii, ale nawet nie wiesz od czego zacząć?

TAK

NIE

Mimo że chciałabyś budować biznes online, to ciągle brakuje Ci na to czasu?

TAK

NIE

Wydaje Ci się, że gdy zaczynasz mówić o swoich produktach/ usługach, to jest to nachalne? W efekcie mało jest u Ciebie sprzedaży?

TAK

NIE

Wiesz, że aby osiągać cele sprzedażowe, powinnaś docierać do nowych, potencjalnych klientów, ale nie wiesz, jak to robić, a na hasło "lejki sprzedażowe" masz ochotę uciekać?

TAK

NIE

Widzisz, że chaos i działanie "z doskoku" do niczego konkretnego nie prowadzi, ale nie wiesz, jak to zmienić? Dostajesz gęsiej skórki na słowa: organizacja i planowanie?

TAK

NIE

Działasz, próbujesz, ale efekty Cię nie satysfakcjonują? Masz wrażenie, że czas i praca jaką wkładasz w swój biznes nie są współmierne do zarobków?

TAK

NIE

Czy choć na jedno pytanie odpowiedziałaś „TAK”?

Jeśli tak, to mam coś dla Ciebie:

Program Mentoringowy
Zyskowny Biznes Online

7 tygodni pracy nad Twoim biznesem online, niezależnie od tego
czy dopiero zaczynasz, czy od jakiegoś czasu już go prowadzisz.

Wychodząc na przeciw, masz możliwość dołączenia w 3 wariantach
i to przedstawiam Ci poniżej ⤵️

Obejrzyj nagranie webinaru:
7 kroków do Zyskownego Biznesu Online

Odtwórz film na temat Prezentacja - 7 kroków do zyskownego biznesu online

Jak wygląda nauka w Zyskownym Biznesie Online?

Dostęp

Natychmiast otrzymujesz dostęp do platformy. Pierwsze materiały do samodzielnego przerabiania pojawią się w listopadzie. I z każdym kolejnym tygodniem otrzymasz dostęp do kolejnych modułów.

Materiały

Materiały będą się składać z lekcji wideo, ale także dodatkowo otrzymasz: karty pracy oraz różnego rodzaju szablony np. do excela. Możesz też liczyć na wiele konkretnych przykładów, do wdrożenia odrazu.

Spotkania na żywo

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie w każdej chwili możesz zadać pytania oraz uczestniczyć w spotkaniach na żywo (online) ze mną raz w tygodniu! Możesz liczyć na wspólną pracę z kartami pracy oraz możliwość zadawania pytań.

*opcja dostępna w wariancie "Program mentoringowy ZBO"

PRO

Pracuj nad swoim biznesem online w maks. 5 osobowej grupie pod moim bacznym okiem na dodatkowych cotygodniowych spotkaniach + otrzymuj dokładny feedback do wykonanych zadań.

*opcja dostępna w wariancie "Program mentoringowy ZBO + mastermind"

Sprawdź, czego się nauczysz

AGENDA

MODUŁ 1: Analiza dotychczasowej sytuacji

W tym module zajmiesz się analizą tego, co dotychczas zrobiłaś, jakie produkty/usługi stworzyłaś, ile na nich zarobiłaś, kto od Ciebie kupuje, ile czasu zajmują Ci poszczególne zadania, w jakich miejscach w sieci jesteś i gdzie sprzedajesz. Zagłębisz się również w mocne i słabe strony swojego biznesu. Będziesz także analizować swoją konkurencję, w tym ich produkty, działanie na rynku oraz ich mocne i słabe strony.

Nauczysz się: 

✅ Analizować przychody, dochody i koszty
✅ Analizować działania konkurencji

Poznasz:

✅ Swoje mocne i słabe strony, jako przedsiębiorczyni/a

MODUŁ 2: Wartości, wizja i cele

W tym module będziesz określać kluczowe wartości, którymi kierujesz się w życiu i prowadzeniu biznesu. Zastanowisz się, co jest dla Ciebie istotne oraz na czym szczególnie Ci zależy i jak chcesz, aby Twój biznes wyglądał w przyszłości. Wypracujesz cele biznesowe, w tym roczne, kwartalne i miesięczne. Dowiesz się, jak budować markę osobistą oraz zrozumiesz, dlaczego warto inwestować w markę osobistą. Opracujesz plan komunikacji, określając, jak zamierzasz się prezentować i komunikować ze swoją grupą docelową.

Nauczysz się: 

✅ Wyznaczać cele (krótko i długoterminowe)
✅ Budować markę osobistą
✅ Odpowiedniej komunikacji

Poznasz:

✅ Wartości jakimi kierujesz się w życiu i swoim biznesie
✅ Plusy i minusy rozwoju biznesu opartego na marce osobistej

MODUŁ 3: Strategia cz.1 grupa docelowa

Dowiesz się, jak w praktyce wykorzystać znajomość swojej grupy docelowej do tworzenia lepszych produktów, komunikacji z nią oraz contentu w sieci. Zagłębisz się w podział grupy docelowej na dane: geograficzne, demograficzne, psychograficzne i behawioralne. Stworzysz przykładowej persony oraz antypersony. Nauczysz się dzielić grupę docelową na poszczególne segmenty i nisze. A także poznasz wiele sposobów na to jak lepiej poznać swoją grupę docelową.

Nauczysz się: 

✅ Określać grupę docelową
✅ Przeprowadzać mini badania wśród swojej grupy docelowej
✅ Dzielić grupę docelową na segmenty

MODUŁ 4: Strategia cz.2 produkty

W tym module skupisz się na strategii produktowej. Zaczniesz od analizy swojej obecnej oferty oraz zastanowisz się nad przyszłymi produktami i usługami. Dowiesz się, jak wygenerować kreatywne pomysły produktowe oraz jak je testować! Stworzysz plan produktowy pod segmenty swojej grupy docelowej. Poznasz koncepcję drabiny ofertowej, która pozwoli Ci skutecznie ułożyć różne warianty swoich produktów i maksymalnie wykorzystać potencjał zakupowy jednego klienta. Wreszcie stworzysz atrakcyjne oferty, które będą składać się nie tylko z produktów, ale także z wartości dodanej i korzyści dla klienta, co przyczyni się do zwiększenia konwersji wysyłanych ofert czy też przychodów z kampanii sprzedażowych.

Nauczysz się: 

✅ Tworzyć produkty pod konkretne segmenty grupy docelowej
✅ Tworzyć drabinę produktową
✅ Szukania pomysłów na produkty/usługi
✅ Tworzyć odpowiednie oferty sprzedażowe

Poznasz:

✅ Schematy tworzenia produktów: od pomysłu – po sprzedaż

MODUŁ 5: Taktyka

W tym module opracujesz kompleksowy plan działania i wykorzystania wcześniej stworzonej strategii w praktyce. Poznasz koncepcję lejka sprzedażowego, który pomoże Ci zrozumieć ścieżkę klienta od pierwszego kontaktu do zakupu. Skoncentrujesz się na wykorzystaniu Instagrama, jako platformy do budowania relacji z klientami. Nauczysz się tworzyć bazę mailingową i wykorzystywać ją do skutecznej sprzedaży Twoich produktów. Poznasz różne rodzaje „lead magnetów”, czyli darmowej wartości, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Zbadasz potencjał podcastów jako narzędzia marketingowego, zrozumiesz i wiesz się co warto nagrywać. Skupisz się na automatyzacji procesów biznesowych oraz delegowaniu zadań, aby przyśpieszyć rozwój biznesu.

Nauczysz się: 

✅ Tworzyć lejki sprzedażowe (poza Instagramem)
✅ Planowania swoich działań w sieci
✅ Jak tworzyć newsletter
✅ Jak tworzyć podcast
✅ Jak zautomatyzować wiele zadań w swoim biznesie
✅ Jak wprowadzić pierwsze automatyzacje na Instagramie

Poznasz:

✅ Plusy i minusy różnych platform społecznościowych
✅ Zalety prowadzenia newslettera i podcastu

MODUŁ 6: Działanie

W tym module skupisz się na kształtowaniu pozytywnego podejścia do prowadzenia biznesu. Poznasz różne schematy myślenia, które ograniczają rozwój Twojego Biznesu Online. Nauczysz się umiejętności odpuszczania i wybierania projektów, które warto zrealizować. Skupisz się na umiejętnej priorytyzacji zadań, aby efektywnie wykorzystać swój czas. Dowiesz się, skąd czerpać motywację do działania i radzenia sobie z trudnościami.Przygotujesz się na chwile, gdy nie wszystko pójdzie po Twojej myśli i dowiesz się, jak radzić sobie z takimi sytuacjami.

Nauczysz się: 

✅ Priorytetyzacji zadań i projektów
✅ Kiedy i jak odpuszczać projekty

Poznasz:

✅ Działania na „ratowanie” kampanii sprzedażowych
✅ Schematy, które ograniczają Twój rozwój i rozwój Twojego biznesu
✅ Miejsca skąd brać motywacje

MODUŁ 7: Kontrola

W tym module skoncentrujesz się na analizowaniu danych i wyciąganiu odpowiednich wniosków na podstawie zebranych informacji. Dowiesz się, jak wprowadzać zmiany oparte na wynikach analizy, aby doskonalić swój biznes.

Nauczysz się: 

✅ Wyciągać odpowiednie wnioski
✅ Wprowadzać zmiany i szybko reagować, na to co się dzieje

Poznasz:

✅ Sytuacje, kiedy warto zacząć delegować zadań

Dlaczego warto mi zaufać?

Przez ostatnie 4 lata pomogłam setkom przedsiębiorczyń w rozwoju ich biznesów online. W ostatnim roku w moich szkoleniach, kursach, masterclassach i programie mentoringowym wzięło udział kilkaset osób. W rok od otwarcia firmy wygenerowałam przychód +200 000 zł pozyskując klientów w Internecie. Tworzę biznes, który sprawia mi ogrom satysfakcji i dzięki któremu mogę spełniać swoje marzenia. Zawsze mówię prostym językiem, bez lania wody. Buduję stabilny biznes online, który jest zgodny z moimi wartościami i tego samego uczę moje kursantki. 

Joanna Fabisiak Zyskowny Instagram

Czy Zyskowny Biznes Online jest na pewno dla mnie?

Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli:

Ten program JEST dla Ciebie, jeśli:

Niezależnie od tego, czy:

Własny biznes online jest dopiero w sferze marzeń…

DZIĘKI PROGRAMOWOWI

Zmienisz swoje marzenia w konkretne plany i działanie

Prowadzisz działalność nierejestrowaną…

DZIĘKI PROGRAMOWOWI

Rozwiniesz swoje skrzydła i to, co już stworzyłaś

Prowadzisz już działalność gospodarczą…

DZIĘKI PROGRAMOWOWI

Zwiększysz zarobki, zmniejszysz czas pracy i zaczniesz go skalować

Sprawdź osiągnięcia uczestniczek Zyskownego Instagrama

mojego innego programu mentoringowego

Magdalena z profilu @scandinativ

Na co dzień zajmuje się językiem norweskim, który jest jest pasją i pracą jednocześnie. Po godzinach na etacie rozwija swój biznes online. Zarabia na sprzedaży produktów cyfrowych: kursów online i workbooków.

Magdalena napisała:

Największe zmiany po programie: przemyślana strategia i przemyslana kampania reklamowa (sprzedażowa). Pierwszy produkt który wypuscilam przed kursem prawie nie przyniosl zyskow. Kampania byla nieprzygotowana, po prostu robilam wszystko intuicyjnie. Drugi produkt juz po Twoim kursie – przyniosl 2x wieksze zyski niz sobie wymarzyłam.Dzięki przemyslanej strategii, nauczeniu sie czym jest lejek sprzedażowy, działaniu zgodnie z tym co bylo w programie 🙂

Dodam, że Magda wcześniej działała na działalności nierejestrowanej, a po programie i pierwszym sukcesie sprzedażowym odważyła się otworzyć działalność gospodarczą, dzięki czemu teraz może wdrażać kolejne pomysły na produkty i nic jej nie ogranicza

Zuzanna z profilu @zuzanna.lus

Dietetyczka i trenerka personalna, która od marca 2022 roku w 100% skupia się na prowadzeniu działalności gospodarczej. Swój biznes opiera głównie na usługach (plany treningowe, dietetyczne, czy też kompleksowa opieka dietetyczno-treningowa), ale także rozkręca się z produktami cyfrowymi, takimi jak gotowe plany treningowe – dzięki, którym może skalować swój biznes

Zuza napisała

Zauważyłam ostatnio, że bardzo dużo klientek do mnie wraca. A to dużo dla mnie znaczy, bo to oznacza duże zadowolenie wśród klientek (mój komentarz: dobry produkt czy usługa to podstawa!). Konkrety: przed programiem Zyskowny Instagram, sukcesem dla mnie było przebicie 4 000 – 5 000 zł na miesiąc. Aktualnie w wakacje, które są kiepskim czasem w mojej branży miałam takie właśnie zarobki, więc jestem W SZOKU,bo stało się to normą 🙂 plus miałam urlop też w wakacje! Średnie zarobki wzrosły 1,5-2 razy w porównaniu do tego, co było wcześniej. No i oprócz tego, ja po prostu sprawniej działam. Wiem co i po co robić. Nadal mam chwilę zwątpienia, ale potem wracam do tego co było jeszcze niedawno i widzę ten ogromny PROGRES.

 

Ola z profilu @phenelopa

Ola działa jako freelancerka i jest Social Media Managerką, która w Social Mediach działa od 2022 roku. Swój biznes opiera głównie na usługach (tworzenie contentu, montaż wideo, a także przeprowadza konsultacje i mentoringi). 

Ola napisała:

… Dzięki analizie ciagle ulepszam swoje działania. Przez te 3 miesiące przede wszystkim zyskałam pewność siebie, pewność swoich umiejętności i pewność tworzonego biznesu.

Czy rozwój przekłada się na zyski? Oczywiście! 💸 Sierpień, z reguły najsłabszy miesiąc był moim rekordowym miesiącem, a kolejne zapowiadają się jeszcze lepiej! 🔥 We wrześniu przekroczę moje wymarzone 10k zł.🔥 A jeszcze na początku roku moim celem było 5k, już w lipcu poczułam moc i zmieniłam postanowienie na „minimum 10k”. A konkretnie: CZERWIEC: 5500 zł; SIERPIEŃ: 9000 zł 

WRZESIEŃ (na razie same podpisane umowy): 9600 zł a jeszcze dojdą konsultacje 🫶🏼

Katarzyna z profilu @beautifulthingspl

Kasia tworzy personalizowane torebki skórzane już od 10 lat i łączy swój biznes z wychowywaniem 4 dzieci.

Kasia napisała: 

Ja zawsze myślałam że sprzedaż idzie liniowo, że jak już w jednym miesiącu coś sprzedam to w drugim będzie więcej i więcej itd 🤣 a okazuje się że to tak nie działa, ja potrafiłam mieć sprzedaż 7 tys. albo 3 tys. a potrafiło być też 0 zł na miesiąc. No spoko cieszyłam się z niej oczywiście ale nigdy nie wiedziałam dlaczego jest duża, a dlaczego jest mała albo że jej wgl nie ma. To było takie brodzenie po omacku. Ale odkąd zaczęłam inwestować w siebie okazało sie że wystarczy mieć zapisany cel i plan do tego i to realizować. Zdobytą wiedzę używam nie tylko do IG ale także na innych moich kontach sprzedażowych.

Kwiecień +48%, maj +80%, czerwiec +40%, lipiec +30%, sierpien +78%, wzrost sprzedaży z miesiąca na miesiąc, teraz ten procent zawsze jest uwarunkowany działaniami jakie podejmuje np. Maj to reklama u Kamili z Naree, co od razu widać, sierpień reklama płatna przez dwa tygodnie i sprzedaż na Stories…

PRZEDSPRZEDAŻ KOŃCZY SIĘ ZA:

Days
Hours
Minutes

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ JESZCZE PRZEZ:

Days
Hours
Minutes

II edycja ZBO ruszy w połowie 2024 roku, zapisz się na listę zainteresowanych, aby nie przegapić zapisów i dołączyć w najniższej cenie

Kurs:
Zyskowny Biznes Online

1599
 • + 10h nagrań lekcji
 • + 100 stron kart pracy z praktycznymi zadaniami
 • skrypty z gotowymi wiadomościami i ankietami
 • gotowe szablony np. do excela
 • dostęp do nagrań szkoleń na dedykowanej platformie aż przez pół roku

Program
Mentoringowy:

Zyskowny Biznes Online

1999 zostało 20 miejsc
 • + 10h nagrań lekcji
 • + 100 stron kart pracy z praktycznymi zadaniami
 • skrypty z gotowymi wiadomościami i ankietami
 • gotowe szablony np. do excela
 • dostęp do nagrań szkoleń na dedykowanej platformie aż przez pół roku
 • 🚀 7 spotkań na żywo ze mną + wspólna praca nad zadaniami z kart pracy
 • 🚀 dostęp do zamkniętej grupy na FB - możliwość zadawania pytań i wsparcie innych uczestników
LIMIT

Program
mentoringowy:

Zyskowny Biznes Online

+ mastermind
3399
 • + 10h nagrań lekcji
 • + 100 stron kart pracy z praktycznymi zadaniami
 • skrypty z gotowymi wiadomościami i ankietami
 • gotowe szablony np. do excela
 • dostęp do nagrań szkoleń na dedykowanej platformie aż przez pół roku
 • 7 spotkań na żywo ze mną + wspólna praca nad zadaniami z kart pracy
 • dostęp do zamkniętej grupy na FB - możliwość zadawania pytań i wsparcie innych uczestników
 • 🔥 7 spotkań w maks. 5 os. grupie ze mną
 • 🔥 szczegółowy feedback do wykonanych zadań
LIMIT

Co o moim innym programie mentoringowym Zyskowny Instagram (już IV edycje za nami!) mówią uczestniczki?

FAQ - Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kiedy materiały pojawią się na platformie?

Pierwszy moduł jest już na platformie, kolejne będą pojawiać się w każdą środę.

Kiedy dostanę dostęp do platformy?

Odrazu po zakupie.

W jakiej formie odbywają się szkolenia? Czy zajmują dużo czasu?

Materiały na platformie będą podzielone na 7 modułów. Każdego tygodnia będzie udostępniany nowy moduł. Każdy moduł będzie się składał z krótkich lekcji wideo + dedykowanych kart pracy z praktycznymi zadaniami. 

Na ile otrzymuję dostęp do platformy?

Na ROK od momentu dodania wszystkich materiałów na platformę.

Czy później również będę mogła dołączyć w przedsprzedażowej cenie?

NIE. Ceny przedsprzedażowe obowiązują tylko do 18 września, godz. 22.00 

NIGDY nie będzie już taniej. Kolejne edycję również będą droższe. 

Nie mam pomysłu na to co chce robić, czy program jest dla mnie?

Nie. Dołącz do programu wtedy gdy znajdziesz pomysł na to na czym chcesz zarabiać.

Jeśli nie chce uczestniczyć w spotkaniach na żywo, który wariant ZBO mam wybrać?

W takim wypadku wybierz wariant 1, czyli Kurs Zyskowny Biznes Online. 

Czy mogę zapłacić w ratach?

Tak. Wybierz opcję Payu Raty LUB napisz do mnie.

Czy dzięki programowi zacznę zarabiać 20 000 zł miesięcznie?

Nie jestem wstanie Ci tego zagwarantować. Najwięcej zależy od Ciebie i tego jak podejdziesz do pracy nad swoim biznesem. Ale oczywiście jest to w zasięgu ręki. 

Czym się różni się program mentoringowy od kursu?

 1. Kupując wariant „kurs Zyskowny Biznes Online” otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów i przerabiasz je w własnym zakresie.
 2. W wariancie „Program Mentoringowy Zyskowny Biznes Online” dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz dodatkową dawkę motywacji oraz możliwość uczestnictwa w 7 spotkaniach na żywo w trakcie, których będę odpowiadać na pytania oraz będziemy wspólnie wypełniać zadania z kart pracy.
 3. W opcji z dodatkowym mastermindem będziesz uczestniczyć w spotkaniach na żywo w małej maksymalnie 5 os. grupie, gdzie będziemy intensywnie działać nad rozwojem Twojego biznesu online. Dodatkowo otrzymasz również feedback ode mnie do wykonanych zadań.

Czy w programie są praktyczne przykłady?

Tak, staram się dawać jak najwięcej przykładów, gotowych schematów, które odrazu będziesz mogła wdrożyć. 

W jakie dni będą odbywać się dodatkowe spotkania na żywo?

W poniedziałki o godz.18.00

Gdzie będą się znajdować nagrane lekcje, karty pracy i inne dodatkowe materiały?

Wszystkie wyżej wymienione materiały będą się znajdować na dedykowanej platformie i dostaniesz do niej dostęp odrazu po opłaceniu dostępu. 

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, podczas zamówienia wpisz nazwę firmy oraz NIP, faktura zostanie wystawiona automatycznie. Faktura będzie zawierała VAT 23%.