bezpłatmy ebook jak pozyskiwać nowych obserwatorów na Instagramie

Działasz na Instagramie,
ale nie widzisz efektów?

Poznaj aż 5 sposobów na to, jak pozyskiwać nowych obserwatorów na Instagramie w 2022 roku!

Pobierz bezpłatnego e-booka. Pamiętaj, aby potwierdzić zapis na swojej poczcie.

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Fabisiak i uczę, jak wykorzystać Instagram do rozwoju swojej marki osobistej oraz biznesu. Pomagam pozyskiwać klientów za pomocą Instagrama.

Dwa lata pracowałam w agencji marketingowej na stanowisku graphic designer & content manager i w głównej mierze odpowiadałam za przygotowywanie strategii na profile instagramowe Kancelarii Prawnych, a także tworzenie contentu. Od sierpnia 2022 prowadzę własną firmę, w której szkolę z marketingu w Social Mediach. Poza tym jestem współtwórczynią platformy Akademia Canvy, na której znajdują się aż trzy kursy: Opanuj Canvę do perfekcji i zostań Canva Master, Naucz się tworzyć skuteczne instakaruzele w Canvie i rozwiń Instagrama oraz nasz najnowszy kurs Naucz się tworzyć skuteczne Instagram Reels (Rolki).

Jeśli chodzi o liczby, to obecnie na Instagramie obserwuje mnie ponad 8 tysięcy osób,  w ramach Akademii Canvy sprzedałam ponad 480 kursów i webinarów  oraz 150 sztuk e-booka o zaangażowanej społeczności. Przeprowadziłam ponad 200 live’ów, webinarów, szkoleń i indywidualnych konsultacji z tematyki Instagrama oraz Canvy, a to wszystko tylko w 2 lata 🙂

Joanna Fabisiak Create Media Zyskowny Instagram